Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zprávy

Robert Sherock: Hrdinský slova záchraně pilota na poslední chvíli


Pouhé sekundy dělily pilota malého letounu od jisté smrti. Muž musel v neděli odpoledne nouzově přistát na kolejích v Los Angeles. K vraku letounu se rychle blížil vlak. Přítomní policisté neváhali a utíkali muži ihned na pomoc. Jedním z nich byl Robert Sherock, který popsal, co se na místě stalo. Hrdina, který slouží u losangeleské policie, nemyslel na vlastní život, ale pouze na bezpečí zraněného pilota.

Šokující video bylo natočeno v neděli v odpoledních hodinách ve čtvrti Pacoima v Los Angeles. Pilot malého letounu Cessna 172 musel nouzově přistát. Stroj dosedl na železniční koleje a z jednomotorového letadla zbyl jen vrak. Podle informací britského deníku Daily Mail se letoun dostal do problému pouhých dvacet minut od vzletu.

Prostě jsme ho vytrhli

Pilotovi přispěchali na pomoc policisté, kteří se rychle dostali na místo. Jedním z nich byl Robert Sherock, který v rozhovoru uvedl, že se vůbec nebál o svou bezpečnost, ačkoliv byl v ohrožení on i jeho parťák. „Opravdu jsem se bál o toho pilota a co se mu stane, když ho nedostaneme ven. Vlak se stále blížil,“ popsal dramatické chvíle s tím, že v tu chvíli mu na mysl nepřišlo vůbec nic dalšího.

Zároveň dodal, že jeho kolega prý slyšel v jeho hlase naprosté zoufalství, když ho prosil, aby mu pomohl zachránit pilota, ačkoliv zbývalo pár sekund do příjezdu vlaku na místo nehody. „Prostě jsme ho odtamtud vytrhli a zbytek je historie,“ popsal chvíli, kdy se z nich stali hrdinové. Jejich heroickou záchranu zachytily kamery.

Pozdvižení v letadle: Koš na záchodě ukrýval novorozeně. Matka tam dítě schovala a utekla?

Neuvěřitelné načasování

Policista si prý smrtelné nebezpečí, jemuž všichni tři čelili, uvědomil až tehdy, kdy viděl záznam z kamery. „Načasování bylo prostě neuvěřitelné,“ uzavřel. Pouhých šest sekund poté, co pilota vytáhli z vraku, prosvištěl tamtudy vlak a trosky letadla smetl.

Pilot skončil v nemocnici. Na záznamu je vidět, jak mu z hlavy teče krev a nemůže chodit. Byl převezen do nemocnice, ovšem není jasné, zdali jsou jeho zranění vážná.

Pozor, video a galerie jsou naturalistické povahy!

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

You May Also Like

Zprávy

Zuzana Plačková na Sri Lance strávila tři týdny a podstupovala tam různé procedury. Měla též speciální jídelníček, pila čerstvé šťávy a čaje a meditovala. ...

Vynikající

Auta s majáky zaplnila v noci na středu Ploskovickou ulici v Dolních Chabrech. Podle informací Blesku tam měl někdo v domě pobodat ženu a...

Zdraví

Na očkování proti koronaviru se nově můžou registrovat i Češi od 55 let – od půlnoci z úterý na středu. Epidemie koronaviru v Česku slábne,...

Současnost, dárek

Dva lehce a jeden těžce zraněný, taková je bilance noční nehody u brány číslo 11 u areálu Škoda Auto. „Řidič osobního vozidla Volkswagen Passat...