Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zprávy

Pártlová na Seychelách: Spálená jako vlajka! A marné výlety


Malá Stella se narodila sice teprve v létě, už teď je ale nedílnou součástí rodinných výletů a Martina Pártlová ani Josef Vařeka (28) se rozhodně v cestování nijak neomezují. Je ale potřeba dodat, že cesty s miminkem jsou přece jenom trochu složitější.

Před týdnem zdravila Pártlová své fanoušky z pláže a se sebekritickou nadsázkou je informovala, že «se tam válela jak vyvrženej vorvaň». Tentokrát zase přiznala, že jí to opalování tak úplně nevyšlo.

«Protože se maminka včera spálila a vypadá jak ruská vlajka (pardon, sovětská), vzali jsme to dneska po výletech,» prozradila svým sledujícím. Spolu s přítelem Pepou si přes vyhledávače našli, jaká místa by jim v okolí neměla uniknout. 

«Proběhla návštěva Sauzier Waterfall, což s miminkem bylo trošku obtížnější, ale dali sme to. Je to kousíček od místa kde zaparkujete a díky koroně sme tam byli skoro sami,» pochvalovala si nejprve. Vzápětí ale prozradila, že zase taková idylka to nebyla.

VIDEO: Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu.

Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu. Instagram / martinapartlova

Pečlivá máma chtěla být co nejlépe vybavená, a tak s sebou táhla deky, aby se rodinka mohla na místě trošku povalovat. Kvůli spálení to ale absolutně nepřipadalo v úvahu. «Na ty šutry jsme si mohli max sednout,» komentovala s humorem sobě vlastním. 

«Pak jsme jeli na Baie Ternay Beach, kde je bejvalá instituce NYC, což vlastně nevím, co je, ale už tam nějakej ten pátek nefunguje,» pokračovala ve vyprávění, co všechno podnikli. Budova byla podle ní poněkud hororová. Přesto by ji ale doporučila k navštívení i dalším turistům… 

Já a můj špek! Martina Pártlová se půl roku po porodu ukázala v plavkách

Bohužel ani další zastávka nevyšla úplně tak, jak si partneři představovali. «Dále jsme se dle rad googlu odebrali na čajovou plantáž, která byla očividně taky dlouho zavřená a nenašli jsme tam ani pytlík od čaje,» informovala. 

«Dalším místem, který jsme měli navštívit byl trh v Beau Vallon… Tak to byl taky trh, co svět neviděl. Až na pár stánků s hadrama a suterénama tam nebylo vůbec nic,» posteskla si šprýmařka. 

Nakonec ale zpěvačce vůbec nezáleží na tom, co viděla, nebo neviděla. «Zase jeden krásnej den na Sejšelech,» pochvalovala si blaženě i přes všechny nástrahy. 

Dům, kde žije Nikol Leitgeb s manželem Petrem a syny

Bijec Vémola a prsatice Ceterová uprostřed chaosu: Kdo tady lže?

Režisér Biser Arichtev s manželkou Veronikou

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

You May Also Like

Zprávy

Zuzana Plačková na Sri Lance strávila tři týdny a podstupovala tam různé procedury. Měla též speciální jídelníček, pila čerstvé šťávy a čaje a meditovala. ...

Vynikající

Auta s majáky zaplnila v noci na středu Ploskovickou ulici v Dolních Chabrech. Podle informací Blesku tam měl někdo v domě pobodat ženu a...

Zdraví

Na očkování proti koronaviru se nově můžou registrovat i Češi od 55 let – od půlnoci z úterý na středu. Epidemie koronaviru v Česku slábne,...

Současnost, dárek

Dva lehce a jeden těžce zraněný, taková je bilance noční nehody u brány číslo 11 u areálu Škoda Auto. „Řidič osobního vozidla Volkswagen Passat...