Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zprávy

Ruth Hamilton prolétl meteorit střechou až do postele!


Ruth Hamiltonová si 4. října poklidně oddechovala doma ve své posteli v městě Golden v kanadské Britské Kolumbii, když ji drsně probrala velká rána a kusy omítky a další zbytky stropu jí přistály na tváři, napsal New York Post.

Byla černočerná tma, proto netušila, která bije. „Vyskočila jsem a rozsvítila. Vůbec jsem nechápala, co se děje,“ řekla Ruth médiím. Když zavolala policii, dozvěděla se, že hranatý kámen, který jí profrčel střechou i stropem a přistál jí na polštáři, by mohl pocházet z nedaleké stavby.

„Zavolali jsme stavbařům, jestli v tu dobu dělali nějaké odstřely, říkali že ne. Ale prý na nebi viděli jasné světlo, které se nad zemí rozpadlo a přitom zadunělo,” popsala pátrání po původu zvláštního kamene Ruth.

„Byla jsem vyděšená, celá jsem se třásla, když se to stalo, myslela jsem, že se mi někdo vloupal do ložnice nebo střílí. Byla úleva zjistit, že jediné vysvětlení je, že to muselo spadnout z nebe,“ vykládala už v poklidu Ruth, která si meteorit nechá, protože se zalíbil vnoučatům.

Život teď vnímá jinak

Že ji potkala taková náhoda, ji fascinuje. „Jsem nadšená, že mi do postele spadla hvězda. Může to být staré miliardy let,” uvedla Ruth ke svému štěstí v neštěstí s tím, že zážitek ji poskytl nový náhled na život.

„Život je vzácný a křehký a může kdykoli skončit, i když myslíte, že jste v bezpečí v posteli a nemůže se vám nic stát. Snad už život nebudu nikdy brát jako samozřejmost,“ doufá Ruth, kterou meteorit málem zabil. Kromě díry ve stropu se nikomu nic nestalo. Podle Ruth snad škodu způsobenou vesmírným vetřelcem zcela pokryje její pojištění nemovitosti. 

Turistka našla na túře krásný žlutý kamínek: Vyklubal se z něj diamant za 657 tisíc!

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

You May Also Like

Zprávy

Zuzana Plačková na Sri Lance strávila tři týdny a podstupovala tam různé procedury. Měla též speciální jídelníček, pila čerstvé šťávy a čaje a meditovala. ...

Zdraví

Na očkování proti koronaviru se nově můžou registrovat i Češi od 55 let – od půlnoci z úterý na středu. Epidemie koronaviru v Česku slábne,...

Vynikající

Auta s majáky zaplnila v noci na středu Ploskovickou ulici v Dolních Chabrech. Podle informací Blesku tam měl někdo v domě pobodat ženu a...

Současnost, dárek

Dva lehce a jeden těžce zraněný, taková je bilance noční nehody u brány číslo 11 u areálu Škoda Auto. „Řidič osobního vozidla Volkswagen Passat...