Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zprávy

Vše, co jste kdy potřebovali vědět o automatu na vodu


Prezentace klienta: Toto není redakční text. Redakce Blesku nezodpovídá za jeho obsah

Výdejníky vody se obecně rozdělují mezi dvě varianty. Většina funkcí zůstává zachována, mění se pouze hlavní zdroj vody. Ta se čerpá buď z barelu nebo je přístroj napojen na vodovodní řad.

Mezi standardní výbavu patři instantní ohřev vody s pojistkou proti opaření, vnitřní hygienické nerezové provedení a vysoce účinné kompresorové chlazení.

Prémiovou funkcí, kterou disponují jen speciálně upravené automaty, je integrovaný výrobník sodovky. Přístroj sycenou vodu tvoří pomocí oxidu uhličitého.

Autor: www.crystalis.cz

Automat na vodu z barelu

Výdejník na barely se obecně hodí do menších prostorů a především jako zásobník vody do kanceláře. Velkou výhodou tohoto druhu je, že máte stálou kontrolu nad kvalitou vody. Nyní záleží jen na tom, zvolit si správného dodavatele.

Designově je k dispozici celá paleta modelů, včetně ergonomických stolních provedeních. Ty se spolehlivě vtěsnají i do menších kuchyňských prostorů.

Pramenitá voda Crystalis pochází ze srdce Vysočiny a obsahuje ideální množství minerálních látek. Barely o objemu 18,9 l je možné vždy po spotřebování vrátit. Tím je zaručen ekologický aspekt, neboť barely jsou po pečlivé dezinfekci navráceny zpět do oběhu.

Automaty POU na vodovodní řad

Tento druh výdejníku je potřeba napojit přímo na vodovod. Hodí se proto především do větších prostor – například veřejných míst nebo větších skladů. V tomto případě nemáte úplnou kontrolu nad kvalitou vody. Nicméně její čistotu a chemickou nezávadnost je možné zajistit pomocí filtrace. 

Část modelů vodními filtry disponuje již v základní výbavě. Druhá část má připravený speciální prostor pro jejich dodatečnou instalaci.

Automaty na vodovodní řad jsou ceněny pro své nízké náklady na provoz a malou spotřebu elektrické energie.

Pro více informací o distribuci přejděte na https://www.crystalis.cz. 

Autor: www.crystalis.cz

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

You May Also Like

Zdraví

Na očkování proti koronaviru se nově můžou registrovat i Češi od 55 let – od půlnoci z úterý na středu. Epidemie koronaviru v Česku slábne,...

Zprávy

Zuzana Plačková na Sri Lance strávila tři týdny a podstupovala tam různé procedury. Měla též speciální jídelníček, pila čerstvé šťávy a čaje a meditovala. ...

Vynikající

Auta s majáky zaplnila v noci na středu Ploskovickou ulici v Dolních Chabrech. Podle informací Blesku tam měl někdo v domě pobodat ženu a...

Současnost, dárek

Dva lehce a jeden těžce zraněný, taková je bilance noční nehody u brány číslo 11 u areálu Škoda Auto. „Řidič osobního vozidla Volkswagen Passat...