Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zprávy

Nejoblíbenější dárky pro novomanžele | Blesk.cz


Prezentace klienta:toto není redakční text. Redakce Blesku nezodpovídá za jeho obsah

Základem je správné balení. Dárky pro novomanžele by měly být dostatečně slavnostní, zároveň by měly trochu pobavit a přinést jim i něco praktického do života. To všechno splňuje třeba dárková bedna pro novomanžele z e-shopu Manboxeo.cz.

Dárek musí zaujmout na první pohled

Slavnostní design ručně vyráběné, dřevěné bedny je umocněn srdíčky, svatebním motivem na boku a dvěma fotografiemi novomanželů, které sami vyberete. O zábavu se postará každopádně, protože ve svatební den by novomanželé měli dělat vše společně. A tak si svůj dar pro novomanžele budou muset společnými silami vypáčit. K dispozici jim přitom budou dvě páčidla – modré pro ženicha, růžové pro nevěstu. A pobaví se u toho jak oni, tak všichni přihlížející.

Pokud jde o praktickou stránku dárkové bedny Manboxeo, je rozdělená na dvě části dřevěnou přepážkou. Do jedné přihrádky přitom vede úzký otvor, kam mohou hosté vkládat finanční svatební dary pro novomanžele nebo blahopřání. Druhá přihrádka je naplněná neobvyklými produkty, které budou potřebovat.

Autor: Manboxeo.cz

Praktické věci do života

Jako první je nejspíš upoutají dvě ozdobné sklenice – originální svatební sklenice na šampaňské jsou zdobené tylem, saténovými stuhami a růžičkami. Skleničky se budou hodit na slavnostní přípitek. K němu je ostatně určená i lahev svěžího prosecca z vinařství Bellenda, které se pěstování a výrobě vína věnuje již několik desetiletí. Aby si ten začátek společného života trochu osladili, čeká na ně ve svatebním daru také balení luxusních pralinek se šampaňským v bílé čokoládě, které podle mezinárodního hodnocení patří mezi nejlepší pralinky na světě. A nakonec z bedny vytáhnou humornou příručku pro šťastné manželství se spoustou tipů a rad.

Obsah si můžete vybrat sami

Pokud byste si obsah dárkové bedny Manboxeo pro novomanžele přeci jen představovali trochu jinak, není nic jednoduššího, než si objednat prázdnou zdobenou bednu a naplnit ji podle svého uvážení. Rozdělená je přihrádkou na pokladničku, kam lze vkládat přání a finance, a větší prostor, který můžete naplnit věcnými dary.

Vybírat ale můžete i kterékoliv jiné dárkové balení z e-shopu Manboxeo.cz. Dárek například může mít podobu velké dřevěné KPZ pro novomanžele s ginem a tonicem, kde najdou třeba vše potřebné na výrobu toho nejlepšího koktejlu, případně party bedny KPZ s vodkou, Jägermesterem, spoustou sušeného masa, preclíků a dalších věcí, které si bezpochyby užijí oni i ostatní svatebčané.

Autor: Manboxeo.cz

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

You May Also Like

Vynikající

Auta s majáky zaplnila v noci na středu Ploskovickou ulici v Dolních Chabrech. Podle informací Blesku tam měl někdo v domě pobodat ženu a...

Zdraví

Na očkování proti koronaviru se nově můžou registrovat i Češi od 55 let – od půlnoci z úterý na středu. Epidemie koronaviru v Česku slábne,...

Současnost, dárek

Dva lehce a jeden těžce zraněný, taková je bilance noční nehody u brány číslo 11 u areálu Škoda Auto. „Řidič osobního vozidla Volkswagen Passat...

Vynikající

Mural, velkoplošné malby, graffiti, to vše bychom mohli zařadit do takzvaného street artu neboli pouličního umění. V poslední době se malby od novodobých umělců začaly...